Forum Forum dla inżynierów Strona Główna Forum dla inżynierów
Rozkrecamy forum

SERWISANT HVAC (Kraków)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
wbs
mikro MASTER

Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 11:45, 24 Lis 2017    Temat postu: SERWISANT HVAC (Kraków)

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych i produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty zarówno w Polsce jak i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym Klientem jest firma specjalizująca się w wykonawstwie instalacji wentylacyjno – klimatyzacyjnych, świadcząca swoje usługi w województwie małopolskim. Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko:

SERWISANT HVAC
Nr. ref: SER/KRK/17
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
- Uruchamianie instalacji HVAC u klientów na terenie Krakowa.
- Wykonywanie przeglądów, diagnozowanie awarii oraz bieżąca naprawa urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
- Sporządzanie dokumentacji serwisowej z wykonanych prac.
- Dbanie o powierzone narzędzia oraz urządzenia pomiarowe.

Wymagania:
- Min. 2- letnie doświadczenie w zakresie serwisowania instalacji HVAC
- Wykształcenie techniczne.
- Znajomość budowy urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w tym również VRF, VRV.
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
- Otwartość na nowinki techniczne oraz chęć do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.
- Komunikatywność oraz zdolność do utrzymywania pozytywnych relacji z klientami.
- Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacji pracy.
- Prawo jazdy kat. B.
- Znajomość oprogramowania MS Office.

Mile widziane:
- Uprawnienia SEP.
- Uprawnienia F-GAZ.

W przypadku braku powyższych uprawnień pracodawca zapewnia kandydatowi możliwość ich uzyskania.

Pracodawca oferuje:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.
- Premie za ponadprzeciętne wyniki pracy.
- Bony świąteczne.
- Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, profesjonalne narzędzia serwisowe.
- Ciągły rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach technicznych i produktowych.
- Możliwości uzyskania wymaganych uprawnień.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: [link widoczny dla zalogowanych]. W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: SER/KRK/17

Dołącz do najlepszych!
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej [link widoczny dla zalogowanych]

Dane kontaktowe:
Work & Business Solutions
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
tel. 12 398 41 44

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)