Forum Forum dla inżynierów Strona Główna Forum dla inżynierów
Rozkrecamy forum

Doradca techniczno-handlowy (Wrocław)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
technopomiar

Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Wto 9:47, 10 Paź 2017    Temat postu: Doradca techniczno-handlowy (Wrocław)

OFERTA PRACY
Od ponad 10 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania na rynek zarówno polski, jaki i międzynarodowy. Naszymi klientami są m. in. największe elektrownie, zakłady petrochemiczne i chemiczne, gazownictwo, farmacja, producenci gazów technicznych i międzynarodowe biura projektów.
Zajmujemy się sprzedażą i serwisem analizatorów oraz projektowaniem i realizacją "pod klucz" kompletnych systemów analitycznych do pomiarów parametrów fizykochemicznych cieczy i gazów w procesach przemysłowych. Dostarczamy systemy detekcji gazów palnych i toksycznych w otoczeniu oraz urządzenia do poboru próbki do analiz ciągłych i dla laboratoriów.

W związku z szybkim rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
[b]Doradca techniczno-handlowy[/b]
Nasze oczekiwania:
• wykształcenie wyższe techniczne preferowane kierunki: elektryka, elektronika, energetyka, chemia, biotechnologia lub pokrewne,
• język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
• zaangażowanie i chęć uczenia się,
• prawo jazdy kat. B,
• dobra znajomość programu AutoCad,
• doświadczenie w pracy z klientem oraz związane z działalnością handlową będą dodatkowym atutem.

Opis stanowiska:
• kontakt z klientem - uzgodnienia techniczne odnośnie zamówienia, przygotowanie dedykowanej ofert, realizacja zamówienia,
• kontakt z producentami (głównie firmy zagraniczne) - ustalenia techniczne i handlowe dotyczące realizowanego projektu lub zamówienia,
• odpowiedzialność za grupę produktów / rynków (sprzedaż, konsultacje techniczne),
• nadzór nad realizacją projektów „pod klucz” przygotowywanych na specjalne zamówienie klienta.

Oferujemy:
• szerokie możliwości rozwoju przez bezpośrednią współpracę z producentami systemów analitycznych obejmują szkolenia,
• współpracę z największymi biurami projektów i zakładami przemysłowymi w Polsce i za granicą,
• możliwość pracy z najnowocześniejszą aparaturą kontrolno-pomiarową,
• pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
• stabilne zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę (stała pensja plus premia uznaniowa).

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Technopomiar Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na maila: [link widoczny dla zalogowanych]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)