Forum Forum dla inżynierów Strona Główna Forum dla inżynierów
Rozkrecamy forum

Oferta pracy: Konstruktor - Projektant (okolice Bochni)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
AP Uniapol

Dołączył: 14 Lip 2014
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Śro 17:01, 18 Lut 2015    Temat postu: Oferta pracy: Konstruktor - Projektant (okolice Bochni)

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Konstruktor - Projektant

Zakres obowiązków:

- projektowanie systemów i maszyn
- rysowanie 3D w oparciu o program SolidWorks
- przygotowywanie modeli 3D oraz dokumentacji 2D
- nadzorowanie dokumentacji w zakresie wykonywanych projektów
- przygotowywanie dokumentacji technicznej i deklaracji zgodności do zaprojektowanych urządzeń

Wymagania:

- umiejętność pracy w SolidWorks,AutoCAD 2D/3D - warunek konieczny
- umiejętność prowadzenia projektów począwszy od fazy projektowej do fazy realizacyjnej
- wykształcenie mechaniczne lub zbliżone
- doświadczenie w projektowaniu i pracy konstruktorskiej 1-5 lat

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie
- realna możliwość awansu

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu drogą mailową na adres [link widoczny dla zalogowanych] z uwzględnieniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Autor Wiadomość
Robert Mazur
mały MASTER

Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 102

Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 15:48, 14 Lip 2017    Temat postu:

Dlaczego nikt w tych czasach nie podaje kwoty wynagrodzenia? Osobiście na takie stanowisko nawet bym nie aplikował nie wiedząc ile mogę zarobić...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)