Forum Forum dla inżynierów Strona Główna Forum dla inżynierów
Rozkrecamy forum

Inżynier Procesu Wtrysku - oferta pracy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
w.loch

Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Pon 14:18, 08 Cze 2015    Temat postu: Inżynier Procesu Wtrysku - oferta pracy

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego,
w związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta - producenta specjalizującego się w dostarczaniu komponentów dla branż automotive i przemysłowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

INŻYNIER/TECHNOLOG PROCESU WTRYSKU – POWIAT PILSKI

ZADANIA:
-odpowiedzialność za technologię, optymalizację i właściwy przebieg procesów
-optymalizacja parametrów pracy maszyn wtryskowych,
-przygotowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną.
-nadzór oraz implementacją zmian technologicznych
-wdrażanie nowych projektów
-monitorowanie ewentualnych awarii
-współpraca z zespołem inżynieryjnym UR

WYMAGANIA:
-wykształcenie wyższe techniczne
-minimum 2 letnie doświadczenia w pracy przy formach wtryskowych
-umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

OFERUJEMY:
-konkurencyjne warunki finansowe
-zatrudnienie w wymiarze etatu w oparciu o umowę o pracę
-bardzo dobre warunki pracy
-możliwość dalszego rozwoju
-stabilną pracę dla dynamicznie rozwijającego się lidera branżowego
-realizacja zadań – tryb dwuzmianowy

Zapraszam do przesłania CV na adres mailowy: [link widoczny dla zalogowanych]

Autor Wiadomość
Robert Mazur
mały MASTER

Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 102

Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 15:42, 10 Lip 2017    Temat postu:

A jak wygląda sprawa z zarobkami - konkretnie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)