Forum Forum dla inżynierów Strona Główna Forum dla inżynierów
Rozkrecamy forum

Inżynier Sprzedaży

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
lugeramakler

Dołączył: 22 Sie 2014
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Czw 14:09, 27 Lis 2014    Temat postu: Inżynier Sprzedaży

Lugera & Makler od ponad 18 lat nieustannie wspiera swoich klientów nawet w najtrudniejszych procesach rekrutacyjnych. Z główna siedzibą na Słowacji Lugera & Makler aktywnie działa w regionie CEE: Słowacja, Czechy, Rumunia, Holandia, Armenia, Polska, Chorwacja i Serbia. Naszą pasją jest pomaganie ludziom. Naszą misją jest stałe zwiększanie oraz wykorzystywanie możliwości dodania wartości dla klientów, kandydatów, kolegów oraz innych zainteresowanych. Firma posiada licencję na dostarczanie usług rekrutacyjnych, wpis do agencji zatrudnienia nr 5311.
Naszym klientem jest międzynarodowa firma zajmująca ugruntowaną pozycję na rynku której główną działalnością jest sprzedaż maszyn oraz instalacji przemysłowych mających zastosowanie w procesach produkcji.

W ciągu swojej 50 letniej działalności firma zyskała reputację solidnego dostawcy, oferując nie tylko sprzedaż maszyn ale również doradztwo techniczne, zarządzanie projektami oraz serwis sprzedawanych urządzeń. Polsce oddział istnieje od 1995 roku i w związku z ciągłym rozwojem, obecnie poszukuje doświadczonej i zmotywowanej osoby, która weźmie udział w dalszym rozwoju firmy na stanowisku:

Inżynier sprzedaży
(urządzenia procesowe dla przemysłu cukierniczego)

PR/000414
Lokalizacja: woj. mazowieckie

Opis stanowiska:
• Sprzedaż urządzeń procesowych dla przemysłu cukierniczego (maszyny oraz instalacje przemysłowe)
• Reprezentowanie firmy na rynku polskim oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• Dbanie o kontakt i relacje z klientami
• Współpraca z partnerami technologicznymi firmy w celu przedstawienia klientom najlepszych rozwiązań
• Nawiązywanie nowych i utrzymywanie już istniejących kontaktów z przedstawicielami klientów
• Budowanie długoterminowych relacji z klientem, badanie potrzeb
• Wsparcie oraz doradztwo w kwestiach technicznych
• Prowadzenie prezentacji
• Przygotowywanie kontraktów
• Nadzorowanie realizacji sprzedaży oraz opieki gwarancyjnej ( m.in. sprawdzanie maszyn zgodnie ze specyfikacją, uczestniczenie i nadzór nad procesem instalacji maszyn, monitorowanie zadowolenia klienta)

Oczekiwania:
• Doświadczenia w zakresie sprzedaży rozwiązań dla przemysłu (mile widziane minimum 5 lat)
• Wyższe wykształcenie techniczne, technologiczne (preferowane: mechanika, maszynoznawstwo, technologia żywności, automatyka lub podobne)
• Udokumentowane doświadczenie we współpracy z użytkownikami instalacji przemysłowych
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
• Ugruntowana wiedza i doświadczenie z zakresu zasad sprzedaży w sektorze B2B towarów technicznych o wysokim standardzie
• Zorientowanie na realizację celów zarówno osobistych jak i firmowych
• Mobilność oraz gotowość do podróży służbowych krajowych i zagranicznych
• Dynamiczna i samodzielna osobowość
• Perfekcyjne umiejętności komunikacji, prezentacji i negocjacji
• Niezależność w działaniu
• Proaktywna postawa, umiejętność identyfikacji problemów i ich systematycznego rozwiązywania
• Prawo jazdy kat. B

Oferowane:
• Rozwojowa praca w międzynarodowym środowisku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenia oraz premia
• Przyjazna atmosfera pracy
• Samochód służbowy, laptop, telefon (również do użytku prywatnego)
• Szkolenie wprowadzające

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: magdalena. staszko @ lugera. com

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)