Forum Forum dla inżynierów Strona Główna Forum dla inżynierów
Rozkrecamy forum

Inżynier Jakości (produkcja, dostawcy, klienci) - Automotive

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
Adrianna Pluta

Dołączył: 04 Lut 2015
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Katowice

PostWysłany: Śro 13:26, 04 Lut 2015    Temat postu: Inżynier Jakości (produkcja, dostawcy, klienci) - Automotive

Dla naszego Klienta, dużej i stabilnej firmy z branży Automotive z siedzibą w Skarbimierzu (woj. opolskie) poszukuję osób na stanowiska Inżynierów Jakości:
- Quality Operational Engineer
- Customer Quality Engineer
- Supplier Quality Engineer

Obowiązki:

-Opracowanie i uaktualnianie dokumentacji jakościowej
-Przygotowywanie raportów i analiz jakościowych
-Monitorowanie wskaźników jakościowych w wytwarzanych produktach
-Zapewnienie właściwej współpracy z klientem/dostawcą
-Udział w procesie wdrażania nowych projektów
-Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych
-Przeprowadzanie audytów wewnętrznych

Oferujemy:

-Ciekawą, stabilną pracę w młodym zespole przy nowych projektach Firmy
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane zarządzanie jakościową)
-Doświadczenie na stanowisku Inżyniera Jakości
-Znajomość wskaźników jakościowych
-Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszę o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy: [link widoczny dla zalogowanych]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)