Forum Forum dla inżynierów Strona Główna Forum dla inżynierów
Rozkrecamy forum

Technolog / Specjalista ds. Ofertowania (branża metalowa)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
Talent Partners

Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Czw 14:55, 30 Paź 2014    Temat postu: Technolog / Specjalista ds. Ofertowania (branża metalowa)

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy z branży metalowej posiadającej zakład oprzyrządowania - poszukujemy kandydatów do pracy w Gliwicach na stanowisko:

Nr ref. TSO/139/14
Miejsce pracy: Gliwice

Najważniejsze obowiązki:
• wyszukiwanie informacji o przetargach i zapytaniach ofertowych,
• analiza i obsługa zapytań,
• kontakt z potencjalnymi klientami i pozyskiwanie zleceń produkcyjnych i usługowych,
• przygotowywanie rozwiązań techniczno-cenowych,
• przygotowywanie wycen i ofert,
• współpraca z działem produkcji pod względem możliwości i terminu wykonania,
• prowadzenie negocjacji handlowych,
• doradztwo techniczne.

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne,
• min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, jako technolog / konstruktor w branży metalowej odpowiedzialny za obsługę zapytań ofertowych, lub stanowisko pokrewne,
• znajomość branży metalowej,
• wiedza z zakresu obróbki skrawaniem / spawalnictwa,
• znajomość AutoCAD lub SolidWorks,
• znajomość rysunku technicznego,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• otwartość i komunikatywność,
• umiejętność współpracy,
• samodzielność i odpowiedzialność,
• dyspozycyjność.

Oferujemy:
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość rozwoju zawodowego.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z numerem referencyjnym oferty na adres:
[link widoczny dla zalogowanych]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)