Forum Forum dla inżynierów Strona Główna Forum dla inżynierów
Rozkrecamy forum

TECHNOLOG / PROGRAMISTA CAM (DANIA)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
wbs
mikro MASTER

Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 12:30, 29 Lut 2016    Temat postu: TECHNOLOG / PROGRAMISTA CAM (DANIA)

W&BS Doradztwo Personalne jest jedyną firmą w Europie specjalizującą się w rekrutacji wysoko wykwalifikowanej kardy Operatorów i Programistów CNC. Prowadzimy rekrutacje dla firm polskich i zagranicznych.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w Danii, oferująca pionierskie rozwiązania w branży, posiadająca nowoczesny park maszynowy. Poszukujemy samodzielnego specjalisty, osoby kreatywnej i ambitnej, która wzmocni doświadczony zespół inżynierów. Firma oferuje jedne z najlepszych warunków zatrudnienia i rozwoju na rynku. Obecnie do swojego zespołu firma poszukuje osoby na stanowisko:

TECHNOLOG / PROGRAMISTA CAM
Nr ref: CAM/DN/166
Miejsce pracy: Dania

Opis stanowiska pracy:
• Tworzenie procesu produkcyjnego oraz dokumentacji technologicznej w programach CAD/CAM.
• Opracowanie programów obróbczych na maszyny CNC.
• Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów obróbki.
• Kontrola jakości wykonywanej pracy.

Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku Programisty lub Technologa Maszyn CNC.
• Doświadczenie w pracy w środowisku CAD/CAM.
• Dobra znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.
• Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
• Doskonalenie znajomości języków obcych w codziennej pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: [link widoczny dla zalogowanych]
W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: CAM/DN/166

Przesłane aplikacje rozpatrywane będą w związku ze wszystkimi prowadzonymi rekrutacjami.

Dołącz do najlepszych!
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
[link widoczny dla zalogowanych]

Dane kontaktowe:
W&BS Doradztwo Personalne
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
tel. 12 398 41 44

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Ostatnio zmieniony przez wbs dnia Pon 12:35, 29 Lut 2016, w całości zmieniany 2 razy
Autor Wiadomość
Robert Mazur
mały MASTER

Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 102

PostWysłany: Pon 14:02, 12 Gru 2016    Temat postu:

Czy do takiej pracy potrzebna jest znajomość języka duńskiego czy angielski wystarczy?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)