Forum Forum dla inżynierów Strona Główna Forum dla inżynierów
Rozkrecamy forum

Starszy Konstruktor - oferta pracy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
AlicjaMalinowskaManpower

Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Brzeg

PostWysłany: Pią 9:21, 24 Lut 2012    Temat postu: Starszy Konstruktor - oferta pracy

Manpower (nr. certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

STARSZY KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Opis stanowiska:

• koordynacja działań związanych z konstruowaniem oprzyrządowania produkcyjnego (przyrządy do spawania ręcznego i zrobotyzowanego, przyrządy montażowe, oprzyrządowanie do pras krawędziowych, przyrządy kontrolne)
• wdrażanie zmian konstrukcyjnych
• opracowywanie dokumentacji produkcyjnej
• poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produkcji oraz podwyższenia jakości produktu
• Udział w opracowywaniu FMEA, PPAP

Wymagania:

• wyższe wykształcenie techniczne (preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn)
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
• znajomość zagadnień z zakresu konstrukcji i budowy maszyn, materiałoznawstwa.
• znajomość programu Pro/Engineer
• dobra znajomość języka angielskiego (preferowany język techniczny)
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• umowa o pracę stałą
• możliwość rozwoju zawodowego
• praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności

Numer referencyjny: SKON/ALM/02

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z nr ref. w tytule maila oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych

KONTAKT :
Alicja Malinowska
MANPOWER
Mleczna 2, Brzeg
e-mail : [link widoczny dla zalogowanych]

Posty: 9

Skąd: Brzeg

PostWysłany: Pon 11:32, 26 Mar 2012    Temat postu: Oferta nadal aktualna!

Zapraszam do przesyłania aplikacji.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)