Forum Forum dla inżynierów Strona Główna Forum dla inżynierów
Rozkrecamy forum

Projektant/Konstruktor-ciekawa oferta pracy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
ProgresHR

Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Pią 16:54, 15 Mar 2013    Temat postu: Projektant/Konstruktor-ciekawa oferta pracy

Agencja Pracy Progres HR to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz doboru personelu. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Progres HR współpracuje z ponad 300 firmami na terenie całego kraju.
Obecnie dla naszego międzynarodowego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:[b]
Konstruktor Projektant
[/b]
[u]Obowiązki:[/u]

Projektowanie wykonań urządzeń instalacji grzewczych i wentylacyjnych na
podstawie otrzymanej dokumentacji
Tworzenie rysunków produktów na podstawie dokumentacji technicznej
Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem zleceń
Ulepszanie i wprowadzanie modyfikacji
[u]
Wymagania:[/u]

Wykształcenie wyższe techniczne: mechanika, budowa maszyn
Doświadczenie na stanowisku konstruktora w branży metalowej
Praktyczna znajomość rysunku technicznego
Bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
dokumentacji projektowej i budowlanej
Bardzo dobra znajomość programu AutoCad 2D
Mile widziana znajomość konstrukcji blaszanych
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub podstawowa znajomość niemieckiego
i bardzo dobra znajomość angielskiego
Dyspozycyjność
[u]
Oferujemy:
[/u]
Atrakcyjne wynagrodzenie
Bogaty pakiet szkoleń
Możliwości rozwoju
Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikacje i pytania proszę kierować na adres [link widoczny dla zalogowanych]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)