Forum Forum dla inżynierów Strona Główna Forum dla inżynierów
Rozkrecamy forum

Programista C++

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
wbs
mikro MASTER

Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 9:07, 25 Maj 2012    Temat postu: Programista C++

W&BS Doradztwo Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Nasz Klient to międzynarodowa firma, która jako jedna z niewielu na świecie dostarcza i wdraża najnowsze technologie dla sektora produkcyjnego. W związku z realizacją zaawansowanych projektów wdrożeniowych w Krakowie i Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Warszawa lub Kraków
Nr ref. SE/BW/11

Zakres obowiązków:
- Tworzenie i wdrażanie oprogramowania linii technologicznej,
- Testowanie i wprowadzanie nowych rozwiązań zgodnie ze specyfikacjami,
- Wdrożenie użytkowników końcowych, co do prawidłowego i bezpiecznego korzystania z systemu.

Wymagania wobec kandydatów:
- Preferowane wykształcenie wyższe z obszaru informatyki / elektroniki / automatyki
- Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
- Bardzo dobra znajomość C/C++ oraz mile widziana znajomość Java.
- Znajomość języka angielskiego.
- Umiejętności analityczne i organizacyjne.
- Ciekawość i odwaga w szukaniu nowych rozwiązań.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Dyspozycyjność i elastyczność.

Nasz Klient oferuje:
- Interesującą i pełną wyzwań pracę na jednym z kluczowych stanowisk.
- Możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Dostęp do najnowszych technologii i możliwość ich współtworzenia.
- Dokładne wdrożenie w specyfikę firmy i projektu.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: [link widoczny dla zalogowanych] w temacie maila prosimy wpisać: Programista C++ oraz lokalizację.

Dołącz do najlepszych!

Dane kontaktowe:
W&BS Doradztwo Personalne
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
tel. (0-12) 398 41 44
fax. (0-12) 398 41 10

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Us Nr 133 post. 883)".

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)