Forum Forum dla inżynierów Strona Główna Forum dla inżynierów
Rozkrecamy forum

Praca: Manager Produktu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
Joanna Lobo HR

Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Pią 8:49, 08 Maj 2015    Temat postu: Praca: Manager Produktu

Agencja rekrutacyjna Lobo HR, dla swojego Klienta – firmy handlowej o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej od 1998, współpracującej z wiodącymi firmami z branży elektroniki i automatyki i stale powiększającej grono usatysfakcjonowanych kontrahentów, w związku ze stałym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:
Manager Produktu
Lokalizacja: Łódź/cała Polska

Zakres obowiązków:
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z istniejącymi
• Doradztwo techniczne i produktowe w branży podzespołów elektronicznych
• Przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy,
• Badanie i analiza rynku w zakresie potrzeb klientów

Wymagania:
• Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym z asortymentem podzespołów elektronicznych
• Wykształcenie techniczne lub inżynierskie
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa i premia
• Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę na czas nieokreślony
• Narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy
• Szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy i osobisty
• Indywidualne podejście do natężenia pracy pracownika i jego problemów
• Pracę w przyjaznej atmosferze, imprezy integracyjne
• Regularność i terminowość wypłat

Osoby zainteresowane zapraszam do przesyłanie CV pod adres [link widoczny dla zalogowanych]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)