Forum Forum dla inżynierów Strona Główna Forum dla inżynierów
Rozkrecamy forum

Operator / Programista Obrabiarek CNC (Fanuc)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
wbs
mikro MASTER

Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 12:49, 08 Wrz 2014    Temat postu: Operator / Programista Obrabiarek CNC (Fanuc)

W&BS Doradztwo Personalne jest jedyną firmą w Europie specjalizującą się w rekrutacji wysoko wykwalifikowanej kardy Operatorów i Programistów CNC. Prowadzimy rekrutacje dla firm polskich i zagranicznych (głównie kraje Europy Zachodniej). Dla naszego duńskiego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref: FAN/CNC/14
Miejsce pracy: Dania

Opis stanowiska pracy:
- Programowanie oraz ustawianie tokarek CNC PUMA.
- Obsługa tokarek sterowanych numerycznie, system FANUC.
- Wykonywanie różnych elementów zgodnie z rysunkiem.
- Dbałość o jakość wykonanych elementów.

Wymagania wobec kandydatów:
- Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Programisty / Operatora obrabiarek sterowanych numerycznie.
- Doświadczenie w pracy na systemach Fanuc.
- Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania planów technicznych.
- Umiejętność kontrolowania i wprowadzania korekt w oprogramowaniu.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
- Mile widziana umiejętność pracy na różnych maszynach.

Pracodawca oferuje:
- Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych)
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Zakwaterowanie.
- Pracę na nowoczesnych obrabiarkach CNC.
- Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV zawierającego informacje dotyczące maszyn i oprogramowania, na jakim Kandydat dotychczas pracował; na adres:
[link widoczny dla zalogowanych]

W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: FAN/CNC/14.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej [link widoczny dla zalogowanych]

Dane kontaktowe:
W&BS Doradztwo Personalne
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
tel. 12 398 41 44
fax. 12 398 41 10

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)