Forum Forum dla inżynierów Strona Główna Forum dla inżynierów
Rozkrecamy forum

Operator maszyn CNC - Tokarz/Frezer

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
AlicjaMalinowskaManpower

Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Brzeg

PostWysłany: Czw 15:10, 12 Lip 2012    Temat postu: Operator maszyn CNC - Tokarz/Frezer

Manpower (nr. certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC
- TOKARZ/FREZER

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Opis stanowiska:

• Właściwe wykonanie detali wg załączonej dokumentacji
• Kontrola jakości wykonanych detali
• Obsługa maszyn CNC (tokarka, frezarka, obrabiarka, centrum obróbcze bramowe)
• Wprowadzanie korekt do programu
• Mocowanie detali
• Obsługa standardowych narzędzi pomiarowych (suwmiarka, średnicówka, mikrometry itp.)
• Wymiana narzędzi tnących

Wymagania:

• Wykształcenie min. zawodowe
• Min. 2 lata doświadczenie na podobnych stanowiskach
• Doświadczenie w obsłudze i programowaniu obrabiarek CNC
• Praktyczna znajomości obróbki skrawaniem
• Umiejętność odczytywania rysunku technicznego
• Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
• Wysoka kultura pracy, dokładność i zaangażowanie
• Dyspozycyjność - praca w systemie zmianowym
Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i suwnice

Oferujemy:

• Umowa o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Praca w systemie zmianowym
Numer referencyjny: OMCTF/ALM/05
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z nr ref. w tytule maila oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych
KONTAKT :
Alicja Malinowska
MANPOWER
Mleczna 2, Brzeg
e-mail : [link widoczny dla zalogowanych]
tel: 77 404 57 46

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)