Forum Forum dla inżynierów Strona Główna Forum dla inżynierów
Rozkrecamy forum

OFERTA PRACY - Kierownik Budowy SRK

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
wbs
mikro MASTER

Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 15:47, 08 Gru 2011    Temat postu: OFERTA PRACY - Kierownik Budowy SRK

W&BS Doradztwo Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz budownictwa infrastrukturalnego. Wspierając prestiżowe projekty techniczne oraz największe inwestycje w Polsce, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta - firmy działających w sektorze automatyki kolejowej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY (Sterowanie Ruchem Kolejowym)
Miejsce pracy: Małopolska
Nr ref. SRK/KR/11

Opis stanowiska pracy:
- kierowanie robotami budowlanymi podczas realizacji inwestycji kolejowych,
- odpowiedzialność za organizację i kierowanie budową,
- zarządzanie zespołem pracowników na budowie,
- realizowanie budowy zgodnie z projektem i ustalonym budżetem,
- współpraca z Kierownikiem Projektu oraz Inżynierem Budowy ze strony Klienta,
- prowadzenie dokumentacji budowlanej oraz rozliczanie kosztów budowy,
- nadzór nad zamawianiem, magazynowaniem i jakością materiałów budowlanych,
- nadzór nad eksploatacją maszyn na budowie,
- odbiory i nadzór nad podwykonawcami,
- możliwość delegacji na terenie całego kraju,

Wymagania wobec Kandydatów:
- 3 – 5 letnie doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi w zakresie instalacji
urządzeń sterowania ruchem kolejowym,
- uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi srk (w zakresie urządzeń
zabezpieczenia i sterowania ruchem kolejowym lub w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych
i elektroenergetycznych),
- doświadczenie w kierowaniu robotami polegającymi na instalowaniu elektronicznych
systemów sterowania ruchem kolejowym (typ urządzeń: MOR Kombudu, WTUZ Kontronu,
ESTW L90 Alcatel/Thales),
- preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe,
- praktyczna znajomość z zakresu prawa budowlanego,
- umiejętność kierowania zespołem,
- umiejętność planowania i organizowania działań oraz sporządzania kalkulacji,
- znajomość programów kosztorysowych (np. Norma, Zuzia),
- praktyczna obsługa komputera (znajomość programów Word, Excel, Access, MS Project)
- dobra znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B,

Mile widziane:
- znajomość FIDIC,

Nasz Klient oferuje:
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop + bezprzewodowy Internet, telefon służbowy,
- atrakcyjny pakiet szkoleń,
- możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego,

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: [link widoczny dla zalogowanych] w temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: SRK/KR/11

Dołącz do najlepszych!
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej [link widoczny dla zalogowanych]

Dane kontaktowe:
W&BS Doradztwo Personalne
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
tel. (0-12) 398 41 44
fax. (0-12) 398 41 10

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)