Forum Forum dla inżynierów Strona Główna Forum dla inżynierów
Rozkrecamy forum

Oferta pracy - Hardware Engineer

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
AP Uniapol

Dołączył: 14 Lip 2014
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Pon 12:33, 14 Lip 2014    Temat postu: Oferta pracy - Hardware Engineer

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Stanowisko: Hardware Engineer
Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:

-projektowanie i tworzenie obwodów elektronicznych dla firmy z branży automotive

-przygotowywanie DFMEA oraz nadzór nad wykonywanymi testami

-testowanie prototypów

-definiowanie specyfiki wymagań dla układów PCB oraz przegląd projektów układów PCB

-tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją projektową łącznie z rysunkami oraz aktualizacją specyfikacji

-współpraca z inżynierami i programistami na miejscu oraz w środowisku międzynarodowym

Wymagania:

-studia wyższe związane z elektroniką

-dobre rozeznanie w aplikacjach na mikrokontrolery włączając circuit design oraz programowanie niskiego poziomu

-biegłość w używaniu wyposażenia laboratoryjnego takiego jak mikroskop, generator sygnałów czy źródła zasilania

-orientacja w projektowaniu układów PCB oraz w procesach produkcyjnych urządzeń elektronicznych

-podstawowa wiedza o EMC/EMI

-podstawowa wiedza o FMEA

-podstawowa wiedza o językach programowania (język C lub pochodne)

-komunikatywna znajomość j. angielskiego ( bardzo dobra znajomość w czytaniu dokumentacji technicznej)

-doświadczenie w rozwijaniu produktów będzie dodatkowym plusem

Oferujemy:

-atrakcyjne warunki zatrudnienia

-możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

-bardzo dobrą atmosferę pracy

-praca w angażującym środowisku

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie swojej aplikacji na podany niżej adres mailowy (z uwzględnieniem nazwy stanowiska w temacie wiadomości).

mail: [link widoczny dla zalogowanych]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)