Forum Forum dla inżynierów Strona Główna Forum dla inżynierów
Rozkrecamy forum

Inżynier Produktu-Ostrów Wielkopolski

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
JobsPlus

Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Czw 13:31, 24 Lis 2011    Temat postu: Inżynier Produktu-Ostrów Wielkopolski

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta z branży automotive poszukuje Pracownika na stanowisko:

Inżynier Produktu
(Ostrów Wielkopolski)

Opis stanowiska:

• rozwój wyrobów w międzynarodowym zespole inżynierów
• silne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów technicznych w oparciu o konstrukcję wyrobu, doświadczenia
• wprowadzanie nowych technologii we współpracy z zespołem wielofunkcyjnym
• ocena rozwiązań technicznych wyrobu
• odpowiedzialność za budowę komponentów dla potrzeb Klienta
• prowadzenie kwestii gwarancyjnych
• komunikacja w sprawach technicznych z wszystkimi zainteresowanymi
• prowadzenie badań walidacyjnych

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn)
• mile widziane przynajmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomość zagadnień z zakresu wymiany ciepła jest dodatkowym atutem
• chęć uczenia się nowych rzeczy (zdolność samo dokształcania się)
• zdolności analityczne
• dobra znajomość języka angielskiego
• zdolności komunikacyjne
• zdolność autonomicznej pracy w środowisku międzynarodowym
• kreatywność
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• pracę w międzynarodowej firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim na adres:
[link widoczny dla zalogowanych]

Jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).

Autor Wiadomość
synergia

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią 15:12, 02 Gru 2011    Temat postu: PRACA W NIEMCZECH – Dypl. inżynier elektrotechniki

Synergia Konsulting poszukuje dla swojego niemieckiego kontrahenta - renomowanej firmy z wieloletnim doświadczeniem - kandydatów na stanowisko:

Dyplomowany inż. Elektrotechniki / energetyki

Zakres obowiązków:

- projektowanie, budowa, obsługa i weryfikacja urządzeń symulujących
- tworzenie dokumentacji testowej (w języku angielskim)

Wymagania:

- doświadczenie w elektrotechnice / technikach wysokiego napięcia / technologiach energetycznych / technologiach związanych z elektrowniami
- znajomość: technik wysokiego napięcia,
tyrystorów, sieci wysokiego napięcia,
przemiany energii / dystrybucji energii
linii wysokiego napięcia prądu stałego / High Voltage Direct Current Transmisstion (HVDC)
- mile widziana znajomość pakietów MS Office, ELCAD
- biegła znajomość języka angielskiego
- podstawowa znajomość języka niemieckiego

Klient oferuje:

- stabilne warunki zatrudnienia
- miesięczne wynagrodzenie w wysokości od 3000 do 4500 euro brutto
- ciekawą pracę w okolicach Norymbergi
- dodatek relokacyjny
- darmowe szkolenia
- 30 dni urlopu

CV (w języku polskim i niemieckim) z dopiskiem 'dyplomowany inżynier' proszę przesyłać na adres [link widoczny dla zalogowanych]

Proszę o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

nr telefonu: +48 609 102 979

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)