Forum Forum dla inżynierów Strona Główna Forum dla inżynierów
Rozkrecamy forum

Inżynier – Konstruktor (mazowieckie)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
NOTIO

Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Śro 13:14, 12 Cze 2013    Temat postu: Inżynier – Konstruktor (mazowieckie)

W imieniu naszego Klienta – stabilnej firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży, poszukujemy doświadczonej i energicznej osoby na stanowisko:

Inżynier – Konstruktor
woj. mazowieckie

Zakres obowiązków:
Projektowanie nowych produktów
Sporządzanie rysunków wykonawczych
Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych
Analiza danych
Uzgadnianie założeń projektowych z kierownikami innych komórek organizacyjnych.
Przygotowywanie założeń technologicznych.
Sporządzanie i aktualizacja dokumentacji prowadzonych projektów zgodnie ze specyfikacją techniczną
Działania w celu optymalizacji jakości produktu w zakresie nowych rozwiązań konstrukcyjnych

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne.
Minimum roczne doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Wiedza z zakresu technologii obróbki metalu i rozkroju blach
Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań na bazie produktów poliuretanowych
Znajomość oprogramowania AutoCad i Inventor, projektowanie w 3D
Zaangażowanie w wykonywane projekty i umiejętność współpracy
Kreatywność, samodzielność i chęć podnoszenia własnych kwalifikacji
Dyspozycyjność
Dynamizm i entuzjazm

Nasz Klient oferuje:
Pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: [link widoczny dla zalogowanych]

Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych NOTIO z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Sztuki 24 lok. 03 oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy NOTIO oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)