Forum Forum dla inżynierów Strona Główna Forum dla inżynierów
Rozkrecamy forum

ELECTROMECHANICAL ENGINEER

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
wbs
mikro MASTER

Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 14:01, 19 Lip 2011    Temat postu: ELECTROMECHANICAL ENGINEER

W&BS Rozwiązania Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta firmy działającej w branży systemów laserowych do cięcia diamentów, poszukujemy pracownika na stanowisko:

[b]ELECTROMECHANICAL ENGINEER[/b]
Nr ref: EE/BW/11
Miejsce pracy: Belgia / okolice Warszawy

W okolicach Warszawy planowane jest otwarcie nowego oddziału firmy odpowiedzialnego za serwis systemów laserowych budowanych w Belgii, a także doradztwo techniczne w Europie, USA, Azji i Afryce Południowej.
W związku z unikalnością oraz wysokim poziomem specjalizacji usług, inżynier na w/w stanowisku przez pierwsze 6-12 miesięcy będzie oddelegowany do pracy w siedzibie firmy w Belgii. W ramach struktury tworzonej w Polsce, dla przeszkolonego pracownika przewidziane jest stanowisko Inżyniera Elektromechanika, bądź – w zależności od jego predyspozycji - awans na stanowisko kierownika Działu Projektowo-Konstruktorskiego lub działu R&D.

Opis stanowiska pracy:
- Po przeszkoleniu w Belgii: projektowanie, wdrażanie nowych oraz unowocześnianie istniejących produktów mechanicznych.
- Process engineering (wybór potrzebnego sprzętu i urządzeń pomiarowych, projekt konstrukcyjny, metodologia).
- Współpraca z inżynierem Softwear’u, Działem Produkcji Mechanicznej i Działem Montażu Gotowych Produktów.
- Współpraca z Project Engineerem w celu znalezienia dostawców właściwych części i podzespołów.
- Przygotowywanie dokumentacji technicznej produktów oraz instrukcji montażu.
- Aktualizacja bazy danych produktów.

Wymagania:
- Doświadczenie w projektowaniu drobnych urządzeń mechanicznych sterowanych za pomocą PLC.
- Doświadczenie we współpracy z wykonawcą (operatorem CNC) zaprojektowanych produktów mechanicznych.
- Wykształcenie wyższe techniczne (wydział mechaniki, automatyki, elektroniki, budowy maszyn, itp.).
- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny).
- Gotowość do wyjazdu na pierwsze 6-12 miesięcy do pracy w siedzibie firmy w Belgii.
- Umiejętność analizy problemów i wyciągania poprawnych wniosków technicznych.
- Innowacyjność i odwaga w szukaniu nowych rozwiązań.
- Zrównoważony charakter, asertywność.
- Prawo jazdy kat. B.
- Znajomość programów: Excel, Word, system CAD (preferowany Autodesk Inventor 3D).

Firma oferuje:
- Szybki rozwój zawodowy w obrębie struktury firmy, będącej liderem w swojej branży.
- Możliwość zajęcia kluczowej pozycji w nowo tworzonym ośrodku technologicznym.
- Dostęp do najnowszej technologii i możliwość jej tworzenia w ramach działu R&D.
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
- W trakcie pobytu za granicą pracodawca pokrywa koszty zakwaterowania oraz wyjazdów do Polski (4 razy w roku).
- Umowę o pracę.
- Intensywny pakiet szkoleniowy.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: [b]technologia@wbspraca.pl[/b] w temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: EE/BW/11

Dołącz do najlepszych!
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej [link widoczny dla zalogowanych]

Dane kontaktowe:
W&BS Rozwiązania Personalne
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
tel. (0-12) 398 41 44
fax. (0-12) 398 41 10

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)