Forum Forum dla inżynierów Strona Główna Forum dla inżynierów
Rozkrecamy forum

Automatyk - Gdynia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
ajaworska@myrma.eu

Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Śro 12:21, 12 Sie 2015    Temat postu: Automatyk - Gdynia

RMA Sp. z.o.o już od 7 lat zajmuje się budową linii technologicznych, maszyn i urządzeń. Kluczowym obszarem działalności firmy jest automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych.

Dzięki zespołom ekspertów z branży, wzbudzających zaufanie klientów oraz najnowocześniejszym, światowym technologiom firma plasuje się na pierwszym miejscu pod względem potencjału biznesowego. Jeżeli uważasz, że Twoje doświadczenie zawodowe oraz kompetencje pokrywają się z naszymi oczekiwaniami, zapraszamy do aplikowania.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka, robotyka, mechatronika),
- Praktyczna znajomość zasad projektowania stanowisk zautomatyzowanych
i zrobotyzowanych,
- Doświadczenie w automatyzacji procesów przemysłowych,
- Doświadczenie w projektowaniu, programowaniu i uruchamianiu linii produkcyjnych,
- Umiejętność opracowywanie dokumentacji technicznej w zakresie projektu,
- Własna inicjatywa i umiejętności pracy w zespole.

Obowiązki:
- Konstruowanie systemów automatyki dedykowanych liniom i maszynom produkcyjnym.

Oferujemy:
- Umowę o pracę,
- Możliwości ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach prężnie rozwijającej się firmy z istniejącą już renomą,
- Stabilność zatrudnienia,
- Pracę w przyjaznym, nastawionym na sukces i realizację celów zespole,
- Motywujący system wynagrodzeń,

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Ostatnio zmieniony przez ajaworska@myrma.eu dnia Śro 12:23, 12 Sie 2015, w całości zmieniany 1 raz
Autor Wiadomość
Robert Mazur
mały MASTER

Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 102

Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 8:48, 03 Sie 2017    Temat postu:

A zarobki? Konkretnie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)