Forum Forum dla inżynierów Strona Główna Forum dla inżynierów
Rozkrecamy forum

Architekt Systemów (Automotive) - Irlandia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
NOTIO

Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Śro 16:46, 29 Sie 2012    Temat postu: Architekt Systemów (Automotive) - Irlandia

W imieniu naszego klienta firmy znajdującej się w pierwszej dziesiątce producentów elektronicznych części samochodowych dla wielu światowych marek , lidera w zakresie systemów wizyjnych i ADAS, w związku z rozwojem europejskiego centrum RD&I (Research, Development and Innovative) poszukujemy ambitnych, profesjonalnych, doświadczonych i kreatywnych osób na stanowisko:

Architekt Systemów (Automotive)
Miejsce pracy: Irlandia
Wynagrodzenie do 15000 PLN/mc brutto
Nr ref: saa-09-12

Zakres obowiązków:
 Spotkania z Klientami w celu zapoznania się z potrzebami klientów na systemy nowej generacji
 Odpowiedź na RFQ Klienta (prowadzenie prezentacji nowych i proponowanych rozwiązań
 Opracowanie dokumentacji projektowej architektury systemów w oparciu o wymagania systemowe
 Wsparcie zespołu projektowego P2 we wszystkich aspektach działalności
 Śledzenie nowych technologii i koncepcji, które mogą być wykorzystywane w tworzeniu nowych produktów
 Uczestnictwo w zespołach projektowych i prowadzenie sprawozdań dotyczących rozwoju systemu
 Wsparcie Team Leadera w tworzeniu planów badawczo-rozwojowych
 Wsparcie Managera w zakresie poniższych czynności:
- Rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, sprzętem i produktami
- Odpowiedzialność za FMEA, DFMEA & FTA w obrębie powierzonych projektów
 Kontakt w zakresie zagadnień technicznych z Klientami firmy
 Uczestnictwo w wyborze Technologii/Dostawców/Narzędzi przy rozwoju nowych produktów

Wymagania:
 Gotowość do relokacji
 Wykształcenie kierunkowe Informatyczne, Inżynieryjne lub równoważne
 Biegła znajomość języka angielskiego
 Doświadczenie w tworzeniu systemów i SW Partitioning
 Doświadczenie w programowaniu C/C++
 Doświadczenie z mikroprocesorami TI DSP
 Doświadczenie w modelowaniu systemów i powiązanych narzędziach (np. sysML)
 Wysoki stopień innowacyjności i kreatywności
 Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i ustne
 Doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie atutem

Nasz klient oferuje:
 Stałe zatrudnienie
 Pomoc w relokacji
 Bardzo atrakcyjne warunki finansowe
 Świadczenia zdrowotne, składki rentowe
 Pełen wymiar urlopu
 Faktyczna możliwość szybkiego zdobywania doświadczenia oraz rozwoju zawodowego podczas pracy przy nowoczesnych międzynarodowych projektach z najlepszymi profesjonalistami w branży

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji w języku polskim i angielskim w formacie Word na adres podany poniżej:

[link widoczny dla zalogowanych]

Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych NOTIO z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Sztuki 24 lok. 03 oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy NOTIO oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla inżynierów Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)